Anadolu’nun en iyi markaları arasında ilk ve tek Teknopark Bilkent Cyberpark

23 December 2013 tarihinde yayınlandı.

Anadolu’nun en iyi markaları arasında ilk ve tek Teknopark Bilkent Cyberpark

Anadolu Markaları 2013 ödülleri açıklandı. Büyük İşletmeler kategorisinde 3.lük ödülü Bilkent Cyberpark’ın oldu.

Türkiye Finans Katılım Bankası, Capital ve Ekonomist dergileri işbirliği ile düzenlenen Anadolu Markaları 2013 Yarışması'nın ödül töreni 13 Aralık'ta Conrad İstanbul'da yapıldı.

Bu yıl 7. kez düzenlenen ve ekonominin lokomotifi Anadolu markalarının ödüllendirildiği törene Türkiye Finans Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M.Rauf Ateş katıldı.

İş dünyası ve Anadolu ekonomisinin önemli isimlerini bir araya getiren Anadolu Markaları döülleri için 200'e yakın başvuru yapıldı. Ticaret, Tarım ve İmalat Sektörlerinde küçük ve büyük İşletmeler olmak üzere ikişer farklı kategoride verilen ödüller sahiplerini buldu.

Büyük İşletmeler kategorisinin üçüncülük ödülü Bilkent Cyberpark’ın oldu. Anadolu Markaları Yarışması’nda bir ilk yaşanarak ilk defa bir Teknopark bu kapsamda ödül almış oldu. Ödülü Bilkent Cyberpark Genel Müdürü Canan Çakmakcı Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk’ten teslim aldı.

Bilkent Cyberpark Genel Müdürü Canan Çakmakcı; Bilkent Cyberpark’ın 10 yılı aşkın süredir verdiği hizmetler ile yaratmış olduğu “marka” bilincinin tescili olan bu ödülün aynı zamanda  Teknoparklarda verilen katma değerli hizmetlerin de bir takdiri niteliğini taşıdığını belirtti.